Trochę teorii

Robienie zakupów przez Internet wiąże się z pewnym ryzykiem, które trzeba mieć na uwadze. W życiu spotkałem się z wieloma oszustami, których poprzez naiwność ludzką naciągali na pieniądze. Ja również zaliczyłem się kiedyś do osób, które zostały oszukane przez takich ludzi. Nie należy to do przyjemnych. Zakupy szczególnie jeżeli chodzi o elektronikę to uwielbiam korzystać ze sklepów internetowych. Takich sklepów jest od groma. Mnie to osobiście cieszy bo im więcej sklepów tym mogą być sporo różnice cenowe.

Na początku robiłem zakupy przez Internet dzięki Allegro, ale szybko doszedłem do wniosku, że jest wiele innych sklepów online, które oferują produkty znacznie taniej oraz jeszcze można na tym zarobić na przykład poprzez polecania go innym. Potem wystarczy, że taka polecona osoba kupi jakąś rzecz a my dostaniemy jakiś procent od sprzedaży. Ale to tak przy okazji bo nie będzie to blog o zarabianiu tylko o robieniu zakupów online.

To tak jeszcze trochę teorii dotyczących zakupów.

Podobne wpisy

5 Komentarze

  1. Ja nie lubię robić zakupów przez internet ale to pewnie dlatego, że jestem kobietą, a my kobiety nie jesteśmy leniwe jak faceci.

  2. Ta yhy ;p My też nie jesteśmy leniwi 😀 Nazwałbym to raczej nas dobrze zorganizowanymi, które lubią czas poświęcić na coś przyjemniejszego.

  3. Na przykład możemy spotkać się ze znajomymi 🙂 Picie piwa też wchodzi w grę ale jako, że nie przepadam zbytnio za piwem to pozostaje mi cola.

Komentowanie jest wyłączone.