Pierwszy zakup przez internet

Zakupy w Internecie stały się dla mnie bardzo ważne. Na początku kupowałem tylko drobną elektronikę przez Internet, ale z biegiem czasu nabrałem większego zaufania do ludzi, firm których oferują swoje produkty poprzez sklepy internetowe.

Pierwszą rzeczą jaką kupiłem w Internecie był kalkulator. Była to wtedy zima i nie chciało mi się wychodzić z domu. Wtedy powiedziałem do siebie: „Po co mam marznąć skoro mogę kupić kalkulator w Internecie”.

Oczywiście wybrałem przesyłkę jak najtańszą. Przesyłka szła ponad tydzień bo mieszkam w wiosce gdzie często nie mam możliwości aby listonosz rozdawał listy. Byłem bardzo zdenerwowany, że przesyłka tak długo idzie. Nachodziły mnie myśli: „A co jeżeli osoba u której zamówiłem kalkulator jest oszustem bądź oszustką ?”. Starałem się nie myśleć tak bardzo o tym, ale moja mam ciągle mi o tym przypominała mówiąc zdanie: „Doszedł już kalkulator”. Ja jak odpowiadałem, że jeszcze nie bo może to wina zimy, to moja mam odpowiadała: „Pewnie Ciebie oszukali, to tak jest jak kupuje się rzeczy przez internet”.

Podobne wpisy

2 Komentarze

  1. Mój pierwsze zakup nie należał do udanych. Pomyliłem numer konta i przelew poszedł do kogo innego. Na szczęście była to tylko kwota 5 złotych.

Komentowanie jest wyłączone.