Jedzenie

Dzisiaj postanowiłem kupić jedzenie przez Internet 😀 Tak z czystej ciekawości chciałem sprawdzić jak to wszystko przebiega i ku mojemu zaskoczeniu byłem pod wielkim wrażeniem bo przesyłka okazała się ekspresowa. Wiadomo, zakupy w postaci jedzenia wyniosły mnie troszkę więcej niż jakby miał iść do jakiegoś marketu. Ja płaciłem za komfort. Za to, że nie będę musiał stać w kolejce 30 minut a dojazd zająłby mi drugie tyle. Czyli jakbym poświęcił tą godzinkę na pracę to wyszedłbym taks Amo jakbym miał kupować jedzenie w Internecie.

Jedzenie zamawiałem ze sprawdzonego sklepu. Wcześnie zapoznałem się z opiniami osób, które już zamówiły takie jedzenie. Najbardziej wpłynęły na moją decyzję opinie osób, które regularnie kupują jedzenie w Internecie.

Moja mam mówi, że oszalałem kupując jedzenie w necie. Ja tylko chciałem przekonać się jak to wszystko wygląda. Na dłuższą metę kupowanie jedzenie w Internecie jest dla mnie za drogie. W przyszłości na pewno będę robił wszystkie zakupy poprzez Internet.

Podobne wpisy

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.